Kod Perilaku Pelajar Ribaat

Kod Perilaku Pelajar Ribaat

by Ribaat Registration -
Number of replies: 0

Sebagai pelajar Program Ribaat, saya akan memastikan untuk mematuhi yang berikut:

1. Semua kerja yang saya serahkan (tugas, kertas, dan ujian) adalah milik saya sendiri, dan saya akan nyatakan andai terdapat sebarang bahan yang diambil dari sumber lain.
  2. Saya tidak akan mencuba untuk merekod, secara elektronik atau sebaliknya, audio atau video mana-mana sesi kelas sebahagian atau sepenuhnya.
  3. Saya tidak akan berkongsi pautan ke kelas, rakaman kelas, atau bahan kursus dengan pelajar yang tidak berdaftar.
  4. Saya akan melindungi privasi guru perempuan kami dengan melihat kelas dengan cara yang tidak dapat dilihat oleh ahli keluarga lelaki.
  5. Saya mengiktiraf kelas-kelas ini dimaksudkan untuk pelajar yang berumur 17 tahun ke atas dan saya hanya akan membenarkan penonton yang kurang umur (kanak-kanak) dengar dengan risiko mendengar informasi yang mungkin tidak sesuai bagi umur mereka.
  6. Saya tidak akan terlibat dalam sebarang aktiviti yang meningkatkan/mengurangkan markah saya/pelajar lain secara tidak jujur.
  7. Saya faham bahawa yuran pendaftaran tidak boleh dikembalikan dan tidak boleh dipindah milik kepada pelajar/tempoh lain.

Saya faham bahawa kegagalan untuk mematuhi mana-mana di atas boleh mengakibatkan pengalihan keluar dari program.